کمک نقدی دویست میلیون ریالی نیک اندیش گرانقدر
اقلام مورد نیاز نیازمندان

کمک نقدی ماه رمضان

مقدمه

اقلام اولیه ایی چون برنج، گوشت، روغن، رب و… بسیاری از ابتدایی ترین اقلام که برای تهیه غذا نیاز است بسیار گران شده است. گرانی را کودکی که بعد از بازیگوشی و بازی گرسنه می شود متوجه نمی شود. فقر تقصیر آن کودک خردسال نیست بلکه تقدیر اوست. تقدیری که او بدان راضی نیست.


وظیفه موسسه

ما وظیفه خود میدانیم که برای کمک به همنوعان خود مداوم پویش ایجاد نموده

و بطور مستمر اقلام آنها را تامین نماییم. شما خیرین و بانیان خیر را پیگیری نمائیم

تا بتوانیم اقلام مورد نیاز 450 خانواده تحت پوشش خود را تامین کنیم.


درباره موسسه

موسسه خیریه خادمان حریم ولایت با همت جمعی از افراد مشتاق و علاقه مند به مسائل اجتماعی تشکیل شد. موسسه با استعانت از خداوند متعال و بهره مندی از تجربیات ارزشمند بنیانگذار و مؤسس این مجموعه “مهندس مصطفی نظری” با هدف توانمند سازی خانواده های نیازمند و حمایت از کودکان بی سرپرست، فعالیت خود را در سال ۱۳۷۶ با اخذ مجوزهای رسمی از مراجع قانونی و اداره ثبت شرکت ها آغاز نموده است.

در آغاز با تشکیل جلسات متعدد در اتاق فکر موسسه خیریه خادمان حریم ولایت، اهداف، برنامه کاری و چشم انداز موسسه مشخص گردید و با اتفاق نظر هیات موسس درخصوص مشکلات زیرساختی و بنیادین جامعه، آموزش و پرورش، کودکان و توجه به رشد و تعالی آن ها به عنوان اصلی ترین هدف مورد توجه قرار گرفت و حمایت از کودکان در حال تحصیل به عنوان شعار موسسه انتخاب گردید. در این مسیر با توجه به مشکلات متعدد و چند لایه ای بودن معضلات و کمبودهای این کودکان، برآن شدیم تا به سایر وجوه زندگی آنان یعنی خانواده، بهداشت، تغذیه، محیط زیست و … نیز توجه کرده است.


موسسه خیریه حریم ولایت برای تهیه اقلام در ماه مبارک رمضان برای خانواده های تحت پوشش با جمع آوری کمک های خیرین عزیز نیک اندیش گرانقدری با کمک نقدی دویست میلیون ریالی به این طرح کمک نمودند.


حمایت مالی از خیریه:

جهت حمایت کلیک کنید

در خیریه چه میگذرد

بسته های حمایتی معیشتی

اهداء سبد حمایتی

مقدمه بسته های حمایتی بسیار کارگشاست. در ایام شیوع ویروس کرونا افرادی که از لحاظ مالی ضربه خورده بودند زندگی را بسیار سخت و طاقت

فرم عضویت