همکاری حریم ولایت با یک نیک اندیش جهت تامین ضروریات زندگی مددجویان
تامین ضروریات زندگی

تامین ضروریات زندگی

 مقدمه

تامین ضروریات فکری و روانی و جسمی اولین مقدمه در هر حرکت است. تحولات فکری و نرم افزاری در جوامع سالم شکل می گیرد. انسان ھای مولد، نقش موثری در توسعه دارند. افرادی که دارای ھوش سرشار، روحیه ھای بیدار، استقلال طلب، مقاوم و ھمنوع خواه ھستند فقط در فضای سلامت به دست می آیند و رشد می کنند. حرکت به سوی سلامت روحی و جسمی به عنوان مولفه ی رشد اقتصادی محسوب می شود. از نیک اندیشان گرانمایه که با عمل خداپسندانه و خیرخواھانه در عرصه ی سلامت با گشاده دستی و سخاوتمندی ما را یاری و ھمیاری نموده اند؛ متشکریم


فعالیت موسسه

موسسه خیریه حریم ولایت در ماه مبارک رمضان با همیاری نیک اندیشان گرانمایه در راستای ارتقاء سطح کیفی زندگی مددجویان خویش در نظر دارد با تامین ضروریات روزمره این عزیزان، سطح امید به زندگی را در بین مددجویان خود بالابرده و موجبات خوشحالی آنها را فراهم نماید.


همیاری خيرين، بزرگترین پشتوانه برای ما

ما با یاری شما توانسته ایم به تامین ضروریات ۸۵۰ خانواده بپردازیم و برای ۲۹۰۰ نفر مستمری مقطعی و ماهانه و خدمات رایگان ارائه دهیم شاید این کارها نقطه عطفی باشد برای شروعی دوباره و برای رها شدن از رنج و ناامیدی و از این بابت خوشحالیم که در کنار شما هستیم.


شناسایی نیازمندان

در خيريه ولايت خانواده های نيازمند، بر اساس شاخصه های مددکاری، نیاز واقعی و درجه اولویت آنان مشخص و سپس تحت پوشش قرار میگیرند.


درباره موسسه

موسسه خیریه خادمان حریم ولایت با همت جمعی از افراد مشتاق و علاقه مند به مسائل اجتماعی تشکیل شد. موسسه با استعانت از خداوند متعال و بهره مندی از تجربیات ارزشمند بنیانگذار و مؤسس این مجموعه “مهندس مصطفی نظری” با هدف توانمند سازی خانواده های نیازمند و تامین ضروریات زندگی آنها و حمایت از کودکان بی سرپرست، فعالیت خود را در سال ۱۳۷۶ با اخذ مجوزهای رسمی از مراجع قانونی و اداره ثبت شرکت ها آغاز نموده است. 


حمایت شما

شما بزرگواران با حمایت های مالی خود از طریق دکمه زیر به پویش بزرگ مهرخوبان می پیوندید

و در شکل گیری یک کار بزرگ خیرخواهانه شریک خواهید بود.

باز کردن گره زندگی افراد در شرایط سخت، ذخیره ای برای روزهای سخت خود ماست.

حمایت مالی از خیریه:

جهت حمایت کلیک کنید

در خیریه چه میگذرد

بسته های حمایتی معیشتی

اهداء سبد حمایتی

مقدمه بسته های حمایتی بسیار کارگشاست. در ایام شیوع ویروس کرونا افرادی که از لحاظ مالی ضربه خورده بودند زندگی را بسیار سخت و طاقت

فرم عضویت