A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN
بسته های حمایتی معیشتی

اهداء سبد حمایتی

مقدمه

بسته های حمایتی بسیار کارگشاست. در ایام شیوع ویروس کرونا افرادی که از لحاظ مالی ضربه خورده بودند زندگی را بسیار سخت و طاقت فرسا می گذراندند. خانواده های تحت پوشش موسسه حریم ولایت همیشه در همه ی کارها و برنامه ها اولویت کاری موسسه هستند و تمام پیگیری ها و حمایت های مالی اختصاص به این خانواده های محترم دارد.


فعالیت موسسه

با ایجاد کمپین های مختلف و جمع کردن هدایا و نذورات شما خیرین گرانقدر با همدلی شما توانستیم این بار هم برای خانواده های تحت پوشش بسته های حمایتی – معیشتی تهیه کنیم. تعداد 500 بسته حمایتی تهیه شد و به سرعت در بین افراد اولویت دار توزیع گردید.


درباره موسسه

موسسه خیریه خادمان حریم ولایت با همت جمعی از افراد مشتاق و علاقه مند به مسائل اجتماعی تشکیل شد. موسسه با استعانت از خداوند متعال و بهره مندی از تجربیات ارزشمند بنیانگذار و مؤسس این مجموعه “مهندس مصطفی نظری” با هدف توانمند سازی خانواده های نیازمند و تامین ضروریات زندگی آنها و حمایت از کودکان بی سرپرست، فعالیت خود را در سال ۱۳۷۶ با اخذ مجوزهای رسمی از مراجع قانونی و اداره ثبت شرکت ها آغاز نموده است.


حمایت شما

شما بزرگواران با حمایت های مالی خود از طریق دکمه زیر به پویش بزرگ مهرخوبان می پیوندید

و در شکل گیری یک کار بزرگ خیرخواهانه شریک خواهید بود.

باز کردن گره زندگی افراد در شرایط سخت، ذخیره ای برای روزهای سخت خود ماست.

حمایت مالی از خیریه:

جهت حمایت کلیک کنید

در خیریه چه میگذرد

بسته های حمایتی معیشتی

اهداء سبد حمایتی

مقدمه بسته های حمایتی بسیار کارگشاست. در ایام شیوع ویروس کرونا افرادی که از لحاظ مالی ضربه خورده بودند زندگی را بسیار سخت و طاقت

فرم عضویت